Foutmelding

Deprecated function: Function create_function() is deprecated in views_php_handler_area->render() (regel 39 van /home/argus/domains/ttvargus.nl/public_html/sites/all/modules/views_php/plugins/views/views_php_handler_area.inc).

Trainingen

                      
kko
 
Trainingen Jeugd- en recreantentrainingen zijn normaliter gratis.
De meest actuele informatie staat op onze website.
 
Speeltijden voor het seizoen 2019 - 2020
 
De competitiewedstrijden vinden plaats in De Borgstee te Harkstede. De trainingen zijn verdeeld over de locaties Harkstede en Hoogezand. Het rooster ziet er als volgt uit:
Dag                          Tijd                        Groep                               Zaal                       Trainer(s)
Maandag        18.00-19.30                 Jeugd                  De Borgstee (zaal 3)        Peter Verweij &
                                                                                                                                          Wieger Schuur
Dinsdag         19.30-21.15              Senioren +             De Borgstee (zaal 3)       Maurice Storteboom
                                                             Vrij spelen                                                         Remco Bosma
Woensdag    17.45-18.45           1e groep jeugd*)     Gymzaal 2                          Lars Nieborg
                                                                                           (Nieuweweg 6 Hoogezand)
                        18.45-20.15               2e groep jeugd*) Gymzaal 2                           Sebas Verheul
                                                                                          (Nieuweweg 6 Hoogezand)
Donderdag    20.00-22.00              Vrij spelen           De Borgstee (zaal 3)
Vrijdag            17.15-18.30             Jeugd-1                De Borgstee (zaal 3)           Matthias Dul, Wieger Schuur
                                                                                                                                          & Maurice Storteboom
                        18.30-20.00                Jeugd-2              De Borgstee (zaal 3)          Bennie Douwes, Peter Zwama
                                                                                                                                         & Matthias Dul
                       19.30-20.15             Zaal opzetten +      De Borgstee (zaal 1)       Nrd. Div. + afdeling Inspelen**)
                      20.15-23.45              Competitie              De Borgstee (zaal 1)      Nrd. Div. + afdeling
 
*) Let op: in de schoolvakanties is de zaal in Hoogezand niet beschikbaar Jeugd-1 betreft de jongste jeugd en jeugd-2 betreft de gevorderde jeugdgroep.
**) Let op: op vrijdag is de zaal vanaf 19:30 uur alleen beschikbaar voor competitie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Training

Dag

Tijd

Groep

Zaal

Trainer(s)

 Maandag

 18.00 - 19.30

 Jeugd (alle)

 De Borgstee, zaal 3 te Harkstede

 Peter Verweij & Wieger Schuur

 Dinsdag

 19.30 - 21.15

 Senioren + Vrij spelen

 De Borgstee, zaal 3 te Hoogezand

 Maurice Storteboom & Remco Bosma

 Woensdag

 17.45 - 18.45

 Jeugd 1

 De Europahal, zaal 2 te Hoogezand

 Lars Nieborg

 

 18.45 - 20.15

 Jeugd 2

 De Europahal, zaal 2 te Hoogezand

 Sebas Verheul

 Donderdag

 20.00- 22.00

 Vrij spelen

 De Borgstee, zaal 3 te Harkstede

 

 
 
 

DagTijdGroepLocatieTrainer
Maandag19.30-21.15Senioren +De Borgstee (zaal 3)Maurice Storteboom
Woensdag17.45-18.451e groep jeugd*)Gymzaal 2 Lars Nieborg
Maandag19.30-21.15Senioren +De Borgstee (zaal 3)Maurice Storteboom
Woensdag17.45-18.451e groep jeugd*)Gymzaal 2 Lars Nieborg